Конкурсні роботи акції “Моє патріотичне фото”

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Пропонуємо вашій увазі конкурсні роботи акції “Моє патріотичне фото”, приурочені до Дня української писемності та мови.

У заході взяло участь близько 100 студентів І курсу факультетів економіки і права, германської філології, перекладачів.

Організувала й провела акцію доцент кафедри української філології та славістики Пашинська Л.М.

Оригінали світлин можна переглянути в холі І корпусу університету. У конкурсі взяли участь:

Ангелова Олена, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Атласюк Анастасія, група СОукр19-16 фак-ту германської філології,
Ахрамович Катерина, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Безинська Дар’я, група Т01Б-16 фак-ту перекладачів,
Бережнюк Анастасія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Бібакова Єлизавета, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Бовсуновська Анна, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Бондар Анна, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Бородавко Владлена, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Будницький Богдан, група Т01Б-16 фак-ту перекладачів,
Бурмак Костянтин, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Буряк Єлизавета, група М03-16 фак-ту економіки і права,
Вдовиченко Денис, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Винокур Вероніка, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Вознюк Анна, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Волненко Анастасія, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Ворошило Дар’я, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Гаєвська Надія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Галан Євгеній, група Т01-16 фак-ту перекладачів,
Гащин Анастасія, група Т01В-16 фак-ту перекладачів,
Голенко Анастасія, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Голуб Марк, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Горщевська Ольга, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Дегтяр Дарія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Дерев’янкіна Єлизавета, група Т-16 фак-ту перекладачів,
Ділайко Анна, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Дмитрієва Ілона, група СОукр19-16 фак-ту германської філології,
Дубас Ольга, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Житник Марія, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Завертана Яна, група М03-16  фак-ту економіки і права,
Загранична Єлизавета, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Заїка Аліна, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Іванченко Анастасія, група М03-16  фак-ту економіки і права,
Карпенко Ангеліна, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Киричко Світлана, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Кисла Анастасія, група Т01-16 фак-ту перекладачів,
Кобзар Діана, група СОукр19-16 фак-ту германської філології,
Кохановська Анастасія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Краснощок Марія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Красоткіна Соф’я, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Кругова Юлія, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Лєбєдєва Валерія, група М03-16  фак-ту економіки і права,
Лисенко Анастасія, група Т01В-16 фак-ту перекладачів,
Ліщенко Валерія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Лобоцька Ірина, група СОукр19-16 фак-ту германської філології,
Максимчук Маргарита, група Т01В-16 фак-ту перекладачів,
Мартинов Роман, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Марченко Тетяна, група Т01Б-16 фак-ту перекладачів,
Мельников Нікіта, група Т01Б-16 фак-ту перекладачів,
Міхєєва Марія, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Мусійчук Аліна, група СОукр19-16 фак-ту германської філології,
Негода Вікторія, група СОукр19-16 фак-ту германської філології,
Нікіфорова Юлія, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Остапчук Антон, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Павлова Наталія, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Павлова Ольга, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Панченко Ольга, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Пікульська Яна, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Поліщук Тетяна, група Т01Б-16 фак-ту перекладачів,
Полях Юлія, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Потапенко Анастасія, група Т01Б-16 фак-ту перекладачів,
Пригодич Марія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Присяжнюк Ярослав, група М03-16 фак-ту економіки і права,
Прусак Артем, група Т01В-16 фак-ту перекладачів,
Рибак Любов, Т01В-16 фак-ту перекладачів,
Рижиков Роман, група М03-16 факультету економіки і права,
Сабащук Анастасія, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Сидорова Марина, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Симонов Данило, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Симончук Вікторія, група М03-16 факультету економіки і права,
Ситников Антон, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Сич Світлана, група Т01Б-16 фак-ту перекладачів,
Соловей Антоніна, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Талпа Маргарита, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Тарасенко Вадим, група Т01В-16 фак-ту перекладачів,
Тимошенко Катерина, група Т01В-16 фак-ту перекладачів,
Титаренко Анастасія, група М03-16 фак-ту економіки і права,
Урядко Марія, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Фальгарова Ганна, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Фалько Ярослава, група Т01-16 фак-ту перекладачів,
Федорук Марина, група Пс10-16 фак-ту германської філології,
Ходикін Дмитро, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Ходченкова Крістіна, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Хомич Світлана, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Цимбаліст Олена, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Чайка Мар’яна, Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Чернишова Аліна, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Чистякова Анна, група Пр04-16 фак-ту економіки і права,
Швиряєва Анастасія, група Т01А-16 фак-ту перекладачів,
Шумик Лілія, група Ма02-16 фак-ту економіки і права,
Шутенко Аліна, група Ма02-16 фак-ту економіки і права.

Фото учасників конкурсу >>

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.